Yaşam

Başrolünde Burcu Özberk’in yer aldığı Kraliçe dizisi konusu nedir, hangi diziden uyarlanmıştır?

Televizyon kanallarının yeni dizi çalışmalarına başladığı dönemde Kanal D de tartışma yaratan bir yapım için hazırlıklara başladı. Yeni dönemde ve dönem ortasında dizi hazırlıkları dikkatimizi çekti, bunlardan biri de Burcu Özberk’in başrolünü üstleneceği ‘Queen’ dizisi oldu. Gelin Queen dizisinin detaylarına birlikte göz atalım…

Kanal D yeni dizi hazırlıklarına başladı. Dizinin ortasında yer alacak yapımların arasında birbirinden argümanlarla “Queen” yer aldı.

Queen TV oyuncuları kimlerdir?

Son olarak Aşk Mantık İntikam’da izlediğimiz Burcu Özberk, Kraliçe dizisinin başrolünü üstlenecek. Partneri ise yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan. Anlaşmaya vardıklarını öğrendiğimiz iki oyuncunun yanı sıra Furkan Andıç’ın da ismi geçiyor. Son olarak Blackboard dizisinde izlediğimiz Andıç’ın anlaşmasıyla ilgili net bir haber yok.

Başrolünde Burcu Özberk’in yer aldığı Kraliçe dizisinin konusu nedir?

Yurtdışında oldukça tanınan dizi Queen Sugar’ın uyarlaması olacak olan Queen dizisinin konusu şu an netlik kazanmadı. Öte yandan Kraliçe Şeker dizisinde farklı hayatlar yaşayan üç kardeşin, babalarının ölümünden sonra tekrar bir yere geldiklerinde yaşadıkları anlatılıyor. Bir çatı altında toplanmış üç kardeş gibi, 800 dönümlük şeker kamışı tarlasını işletirken hayatla uğraşıyorlar.

Queen dizisi uyarlama mı, nereden?

Kraliçe dizisi yurt dışında kasıp kavuran Kraliçe Şeker adlı yapımdan uyarlanarak ekranlarımıza gelecek. 2016 yılında yayın hayatına başlayan Kraliçe Şeker 7. ve son sezonuyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

genc-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu