Haber

Şanlıurfa’da Felçli Hastaya İşkence: Koruma Altına Alınan Hasta, Saldırgan Gözaltında

Şanlıurfa’da görgü tanıklarını şok eden korkunç bir şiddet olayı yaşandı. İsmi açıklanmayan bir kişi, felçli bir hastaya evinin balkonunda şiddet uyguladı.

Şiddete maruz kalan hasta, çevredekilerin o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetmesiyle kurtarıldı.

Olay, Akpıyar Mahallesi’ndeki bir apartman dairesinde meydana geldi. Felçli olduğu belirtilen kişi, yatağını kirlettiği gerekçesiyle yanındaki adam tarafından hakarete uğradı, ardından yüzüne tokat atılarak ayaklarından çekilerek balkondan içeri alındı.

Çevredekiler o anları cep telefonu kameralarıyla kaydetti. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından şiddet uygulayan ve adı açıklanmayan kişi polis tarafından gözaltına alındı.

Felçli hasta koruma altına alınırken, Şanlıurfa Valiliği’nden olaya ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada şunlar belirtildi:

”08.09.2023 tarihinde sosyal medyada ortaya çıkan Karaköprü ilçemizde bir vatandaşa yapılan korkunç muameleye ilişkin polis ekiplerimizin yaptığı çalışmalar sonucunda şüpheli şahıs tespit edilerek yakalanmış ve işlem başlatılmıştır. onun hakkında başlatıldı. Mağdur vatandaşımız Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz tarafından sürece dahil edilerek kurumsal bakıma alındı. Bahisler Valiliğimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İşte o şiddet dolu anlar!

haber-senkaya.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu