Haber

Pensilvanya’dan CHP’ye ‘Can Atalay’ talimatı: Açlık grevine başlayın!

  • Haber7 – ÖZEL

Bağımsız mahkemelerin kararına rağmen tahliyesi istenen Can Atalay için FETÖ’nün önde gelen isimleri kamuoyu oluşturmaya çalışırken, Pensilvanya komutasındaki kaçak örgütün üyeleriSiyasi taktikler de kullanıyor.

CHP’YE TALİMATLARDA GÜVENLİK SIZINTISINDAN SÖZLER

FETÖ firari, eski istihbaratçı, emniyet müdürü Mesut Yılmaz, CHP milletvekillerinin Can Atalay için açlık grevine başlaması gerektiği yönünde skandal sözler söyledi.

FETÖ’nün yasadışı telefon dinleme davasında kaçak olarak aranıyor ve yurtdışına kaçıyor Mesut Yılmaz, eski İstanbul Emniyet İstihbarat Müdür Yardımcısı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcandavet ederek, açlık grevibaşlaması istendi.

CHP’li Tezcan’ın Can Atalay’ın milletvekili seçilmesine rağmen cezaevinden çıkmadığı yönündeki tepki mesajının ardından CHP’ye parmak sallayan FETÖ firari Yılmaz, şunları söyledi: Atalay ve Gezi için bir şeyler yapmak istiyorsanız son çareniz mecliste açlık grevine başlayıp konfor alanınızdan çıkmak!”söz konusu.

Yemin etmemeliydin, bir Grev BAŞLAT!

FETÖ’cü Mesut Yılmaz, CHP’li Tezcan’a karşı şunları söyledi: Etkili bir yöntem mi arıyorsunuz? İlkini kaçırdın. Yemin törenine gitmeyeceksin. Atalay meclise gelene kadar oturma eylemi yapın. Hodry meydan okuması!”sözlerini söyledi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu